Financovanie a poistenie

Dotácia na fotovoltiku

V rámci štátneho programu Zelená domácnostiam môžete pre rodinný dom, bytový dom či chatu získať dotáciu na fotovoltiku až do výšky 4 025 . Príspevok je určený pre vlastníkov rodinných a bytových domov vo všetkých regiónoch Slovenska, vrátane Bratislavského kraja.

Výška finančného príspevku na elektrárne pre rodinné domy sa pohybuje od 500 € do 4 025 € a pri bytových domoch do 575 € za jeden byt. Podporované sú zariadenia s výkonom do 10,8 kW, pričom schválená výška dotácie závisí od výkonu použitého fotovoltického systému aj od toho, či splníte podmienky zvýhodnenej dotácie. Príspevkom môžete financovať max. 50 % obstarávacej ceny zariadenia ako funkčného celku, zvyšných 50 % je potrebné dofinancovať z vlastných zdrojov.

V EneDom vám dokážeme proces žiadosti o dotáciu zjednodušiť. Pri získavaní dotácií máme 100 % úspešnosť. Čo sa týka štátnej podpory pre firmy, obce a mestá, aj s týmito dotáciami vám naši odborníci pomôžu.

Výhodné dofinancovanie fotovoltických panelov

Na zvyšnú sumu potrebnú na inštaláciu solárnej elektrárne vám zabezpečíme výhodné financovanie, aby ste mohli začať šetriť energiami hneď a bez investovania vlastných peňazí. Spolupracujeme so skúsenými finančnými sprostredkovateľmi z FinGO.sk, ktorí vás spoľahlivo prevedú možnosťami financovania vašej novej solárnej elektrárne. Porovnajú vám vhodné úvery, financovanie vybavia rýchlo a jednoducho. Ušetríte tak čas aj peniazePozrite si príklady financovania inštalácií, ktoré realizujeme najčastejšie.

Poistenie nehnuteľnosti so solárnou elektrárňou

Po inštalácii fotovoltiky nezabudnite aktualizovať poistenie vašej nehnuteľnosti. Hodnota vášho domu či iného objektu s fotovoltikou sa totiž zvýši. Pozrite sa na naše dva príklady poistenia nehnuteľnosti s fotovoltikou a bez nej.
Vo výške poistného býva rozdiel len niekoľko eur ročne.

Rodinný dom Poistná suma: 200 000 €

Rodinný dom Poistná suma: 350 000 €

Obráťte sa s dôverou na našich odborníkov a preberte s nami svoje možnosti.

Poistenie nehnuteľnosti so solárnou elektrárňou

Spoločnosť EneDom je plne poistená pre zodpovednosť za škody v hodnote až 4 000 000 eur. Toto poistenie zaručuje, že ak by v dôsledku našich inštalácií došlo k akémukoľvek problému alebo by v priebehu prevádzky našej dodanej fotovoltickej elektrárne vznikli škody, tieto udalosti sú plne kryté našou poisťovňou. Radi by sme však zdôraznili, že všetky naše dodávky a inštalácie sú navrhnuté a vykonávané tak, aby spĺňali najvyššie štandardy a prísne kritériá, čo zaisťuje ich bezproblémovú prevádzku a minimalizuje riziko akýchkoľvek škodových udalostí.

Referencie

Naša práca dáva zmysel, keď sú zákazníci s naším systémom spokojní, majú jasnú úsporu a chvália nápady, ktoré sme im priniesli. Ďakujeme za vašu dôveru.

Kontaktoval som Enedom so žiadosťou o cenovú ponuku FVE. Počas jedného dňa sme dohovorili schôdzku. Už počas prvej návštevy bolo vidieť, že sa pán Mojžiš snaží nájsť presné riešenie pre našu domácnosť. Riešil všetky technické detaily a mal zaujímavé nápady ohľadom inštalácie. Všetko mi trpezlivo a ľudsky vysvetľoval.

Karel Meloun Dolní Lhota

Dobrý deň. Chcel by som Vám poslať krátke hodnotenie Vášho obchodného zástupcu pána Mojžiša. Hneď pri prvom stretnutí na mne pôsobil príjemným dojmom. Z jeho prístupu je vidieť že ide o človeka ktorý vie o čom hovorí. Veľmi ochotne mi odpovedal na všetky moje otázky a podrobne mi vysvetlil čo všetko sa dá od fotovoltaiky očakávať. Na akúkoľvek dodatočnú otázku je ochotný kedykoľvek odpovedať. Takých obchodníkov viac.

Jan Kala Šenov

Dobrý deň, chcela by som Vám vyjadriť poďakovanie za Vašu doterajšiu spoluprácu pri príprave výstavby fotovoltaickej elektrárne v Hodoňoviciach. Ja aj manžel sme boli doteraz s Vašou spoluprácou veľmi spokojní, oceňujeme najmä Vašu ústretovosť a snahu vyriešiť všetko tak, aby inštalácia prebehla bez problémov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujeme.

Žídkovi Hodoňovice

Pri zadaní a realizácii fotovoltaickej elektrárne sme boli spokojní. Oceňujeme ústretovosť pri realizácii. Rokovania firmy ENEDOM a.s. je veľmi profesionálny a môžeme túto firmu odporučiť.

Kamil a Věra Sosnovi Komárov

Pri výbere realizačnej firmy sme vyberali z niekoľkých ponúk. Ponuky boli podobné, ale doby realizácie boli možné až po niekoľkých mesiacoch. Výnimku tvorila firma Enedom, keď obchodný zástupca pán Midrla došiel už na druhý deň, prezrel si dom, a do dvoch dní sa vrátil s konkrétnymi návrhmi fotovoltaickej elektrárne. Rýchle a korektné konanie nás úprimne milo prekvapilo. Potom nasledovala partia troch elektrikárov a montérov, ktorí počas dvoch týždňov vykonali montáž zariadenia. Celkovo sme boli s firmou Enedom spokojní a môžeme odporučiť.

Staňkovi

Získajte zadarmo individuálnu cenovú kalkuláciu a zaujímavé informácie e-mailom

 

Vaše osobné údaje sú v bezpečí a budú použité výhradne na našu vzájomnú komunikáciu a vybavenie vašich otázok alebo prejaveného záujmu o naše služby, podľa Memoranda ochrany osobných údajov.

LOGO_EneDom_SK

Čo môžete urobiť na získanie vášho solárneho systému?
Do formulára vložte váš kontakt a my sa vám obratom ozveme.

Nemôžete sa dočkať?
Potom nám môžete rovno zavolať a naplánovať si návštevu u vás…

EneDom a.s.

Mobil: +421 917 444 320
E-mail: mrazova@enedom.sk

Kancelária a sídlo spoločnosti:
Vajnorská 100/B 831 04 Bratislava – mestská časť Nové Mesto

Pobočka Košice:
Cassovar Business Center I, Žriedlová 11, 040 01 Košice

Pobočka Praha:
Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4 – Nusle

Pobočka Opava:
Růžová 256/14, 746 01 Opava

Pobočka České Budějovice:
Pražská třída 3, 370 04 České Budějovice

IČO: 55749682
DIČ: 2122077100
Zápis v ORSR: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 7608/B