Prečo fotovoltika?

Prečo sa oplatí solárna elektráreň

Stojíte pred dvoj až trojnásobnou faktúrou za energie a premýšľate, ako prevádzku domu značne zlacniť? Je dôležité, aby výsledkom bola úspora a jednoznačná návratnosť, na desiatky rokov dopredu. Spoločne sa na to pripravíme:

 • Jednoznačná úspora

  Zaobstarajte si solárny systém a ešte tento rok usporíte významnú čiastku za elektrinu a vyhnite sa vysokému nedoplatku za ďalší rok.

 • Ochrana pred výpadkami elektriny

  Budete bez starostí, pretože vás solárny systém zaistí pred nečakanými výpadkami energie, vďaka vlastnej batérii.

 • Vyššia nezávislosť a sebestačnosť

  Nemusíte meniť svoj životný štýl a napriek tomu budete čiastočne nezávislí od okolia. Sami si rozhodnete, ako naložíte s prebytočnou energiou. Či ju budete ukladať v batérii, napájať s ňou tepelné čerpadlo, predávať do siete, nabíjať s ňou stanicu pre elektromobil...

 • Rýchla návratnosť investície

  Je to investícia, ktorá sa vám rýchlo vráti a zisk bude prinášať po mnoho rokov. Rovnako tak komfort a ďalšie výhody.

 • Dlhodobá spoľahlivosť

  Najkvalitnejšie zariadenie na trhu a špičková práca našich remeselníkov vám zabezpečí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku.

 • Pomáhate znižovať znečistenie ovzdušia

  Systém čerpá z obnoviteľných zdrojov. Také rozhodnutie je prínosné aj pre ďalšiu generáciu. V porovnaní s bežnými technológiami využívajúcimi fosílne palivá výroba elektriny zo solárnych článkov znižuje množstvo znečisťujúcich látok a emisií skleníkových plynov o 90 percent.

Referencie

Naša práca dáva zmysel, keď sú zákazníci s naším systémom spokojní, majú jasnú úsporu a chvália nápady, ktoré sme im priniesli. Ďakujeme za vašu dôveru.

Kontaktoval som Enedom so žiadosťou o cenovú ponuku FVE. Počas jedného dňa sme dohovorili schôdzku. Už počas prvej návštevy bolo vidieť, že sa pán Mojžiš snaží nájsť presné riešenie pre našu domácnosť. Riešil všetky technické detaily a mal zaujímavé nápady ohľadom inštalácie. Všetko mi trpezlivo a ľudsky vysvetľoval.

Karel Meloun Dolní Lhota

Dobrý deň. Chcel by som Vám poslať krátke hodnotenie Vášho obchodného zástupcu pána Mojžiša. Hneď pri prvom stretnutí na mne pôsobil príjemným dojmom. Z jeho prístupu je vidieť že ide o človeka ktorý vie o čom hovorí. Veľmi ochotne mi odpovedal na všetky moje otázky a podrobne mi vysvetlil čo všetko sa dá od fotovoltaiky očakávať. Na akúkoľvek dodatočnú otázku je ochotný kedykoľvek odpovedať. Takých obchodníkov viac.

Jan Kala Šenov

Dobrý deň, chcela by som Vám vyjadriť poďakovanie za Vašu doterajšiu spoluprácu pri príprave výstavby fotovoltaickej elektrárne v Hodoňoviciach. Ja aj manžel sme boli doteraz s Vašou spoluprácou veľmi spokojní, oceňujeme najmä Vašu ústretovosť a snahu vyriešiť všetko tak, aby inštalácia prebehla bez problémov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujeme.

Žídkovi Hodoňovice

Pri zadaní a realizácii fotovoltaickej elektrárne sme boli spokojní. Oceňujeme ústretovosť pri realizácii. Rokovania firmy ENEDOM a.s. je veľmi profesionálny a môžeme túto firmu odporučiť.

Kamil a Věra Sosnovi Komárov

Pri výbere realizačnej firmy sme vyberali z niekoľkých ponúk. Ponuky boli podobné, ale doby realizácie boli možné až po niekoľkých mesiacoch. Výnimku tvorila firma Enedom, keď obchodný zástupca pán Midrla došiel už na druhý deň, prezrel si dom, a do dvoch dní sa vrátil s konkrétnymi návrhmi fotovoltaickej elektrárne. Rýchle a korektné konanie nás úprimne milo prekvapilo. Potom nasledovala partia troch elektrikárov a montérov, ktorí počas dvoch týždňov vykonali montáž zariadenia. Celkovo sme boli s firmou Enedom spokojní a môžeme odporučiť.

Staňkovi

Získajte zadarmo individuálnu cenovú kalkuláciu a zaujímavé informácie e-mailom

 

Vaše osobné údaje sú v bezpečí a budú použité výhradne na našu vzájomnú komunikáciu a vybavenie vašich otázok alebo prejaveného záujmu o naše služby, podľa Memoranda ochrany osobných údajov.

LOGO_EneDom_SK

Čo môžete urobiť na získanie vášho solárneho systému?
Do formulára vložte váš kontakt a my sa vám obratom ozveme.

Nemôžete sa dočkať?
Potom nám môžete rovno zavolať a naplánovať si návštevu u vás…

EneDom a.s.

Mobil: +421 917 444 320
E-mail: mrazova@enedom.sk

Kancelária a sídlo spoločnosti:
Vajnorská 100/B 831 04 Bratislava – mestská časť Nové Mesto

Pobočka Košice:
Cassovar Business Center I, Žriedlová 11, 040 01 Košice

Pobočka Praha:
Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4 – Nusle

Pobočka Opava:
Růžová 256/14, 746 01 Opava

Pobočka České Budějovice:
Pražská třída 3, 370 04 České Budějovice

IČO: 55749682
DIČ: 2122077100
Zápis v ORSR: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 7608/B